Balneo - rašelinové produkty, rašelinové termofory, rašelinová
koupel, rašelina

Rašelinové koupele


Více informací o:

Rašelinové termoforyV této kategorii najdete nabídku přírodních rašelinových koupelí, které můžete využít pro relaxaci, regeneraci i léčbu konkrétních problémů. V naší nabídce najdete základní druhy rašelinových koupelí. V případě, že máte zájem o speciální rašelinové koupele, které v našem eshopu aktuálně nenacházíte, pak nás neváhejte kontaktovat. Díky naší úzké spolupráci s výrobci rašelinových koupelí vám dokážeme ihned zajistit požadovanou koupel a navíc za velmi výhodné ceny!

Druhy rašelinových koupelí

Rašelinová koupel je vhodná jak pro domácí použití, tj. do vany, tak i pro vířivky a koupelové procedury poskytované ve wellness centrech a masážních salonech. Díky léčivým a regeneračním účinkům rašeliny si i vy nyní můžete zcela jednoduše a v pohodlí svého domova udělat skvělou koupel.

Detailní informace o rašelinové koupeli

Koupelová rašelina je v našem eshopu prodávána v podobě rozpustného gelu, ve kterém je obsažen přírodní extrakt z rašeliny. Rašelinová koupel, tj. rašelina do vany na koupele, je navíc obohacena citronovými trávami a má jemnou přirozenou vůni.

Léčba rašelinovou koupelí

Rašelinovou koupel doporučujeme nejen jako skvělou relaxaci, ale především vsázíme na její prokázané blahodárné a léčivé účinky. V případě, že vás trápí pohybové problémy, bolesti zad, revma, artróza, dna, akné, ekzémy, lupy či lupénka, pak je léčba rašelinovou koupelí jako stvořená právě pro vás. Rašelinová koupel je vhodná pro uvolnění svalového napětí na řešení gynekologických problémů!

250 ml rašelinové koupele vydrží na přípravu 10-12 van! V naší nabídce najdete také větší balení rašelinové koupele – 1 litr. Mnohem větší objemy je možné také objednat, ale ty jsou určeny spíše pro kosmetická a wellness centra.

K rašelinovým koupelím: uvolnění svalového napětí, lupy, akné, gynekologické problémy

Použití:

Ideální doba koupele je přibližně 20 min., přičemž teplota vody by měla být nejlépe kolem 36 stupňů. Díky těmto podmínkám využijete maximum efektu rašelinové koupele – zbavíte se neduhů a přitom do těla naopak dodáte látky, které podporují imunitu, regeneraci kůže a působí pozitivně na nervovou soustavu.

Chci se podívat na nabídku rašelinových koupelí.

Balneo Trade Cosmetics s.r.o. I Barvičova 69, Brno I +420 608 22 55 05

E-shop | Největší výběr rašelinových produktů a balneoterapie

E-shop | Najväcší výber rašelinových produktov a balneoterapia