Objednávka nad 1000 Kč = doprava zdarma

Dárková sada kompletní rašelinová péče 6 kusů

Kód: 510
1 970 Kč
Skladem

S touto sadou dárkově zabalených výrobků máte k dispozici kompletní rašelinovou péči doslova od hlavy až k patě.

Rašelinová tepelná láhev Torf Ziegler, 20 x 25 cm

Rašelinový krční polštářek Torf Ziegler

Rašelinový ledvinový polštářek Torf Ziegler

Pečující šampon s rašelinou Balneo Trade Cosmetics, 250 ml

Rašelina do koupele nepěnivá Balneo Trade Cosmetics, 250 ml

Sprchový gel s rašelinou Balneo Trade Cosmetics, 250 ml

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašelinová tepelná lahev Torf Ziegler, 20x25 cm

Čistá rašelina zatavená ve folii ve tvaru termoforu. Výrobek opatřen bavlněným potahem, zabraňujícím tepelnému šoku a zpříjemňujícím aplikaci. Ohřev v mikrovlnné troubě, nebo v horké vodě. Po nahřátí vydrží hřát až 2 hodiny. Používá se nejen na pohybový aparát, ale i při problémech s nachlazením, menstruačních problémech, bolestech bříška u kojenců, ledvinových onemocněních nebo když je nám zima. Další možností je použití chladné, vložíme do chladničky. Termofor je určen k opakovanému použití. 

Rašelinový krční polštářek Torf Ziegler

Krční termofor je anatomicky přizpůsoben oblasti krční páteře, prohřívá zároven krční páteř i trapézy. Výborný pomocník při zablokované páteři ať už od počítače, nebo z nachlazení.

Rašelinový ledvinový polštářek Torf Ziegler

Tomuto termoforu se také říká ledvinový, používá se na prohřívání ledvin, ale i močového měchýře, bederní páteře, pomáhá zmírnit menstruační bolesti. Díky úchytnému pásu termofor nemusíte přidržovat.

Pečující šampon s rašelinou podporuje růst vlasů a pomáhá zamezit jejich vypadávání, Zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy (lupy, lupénka, ekzémy v hlavě) a je určen k častému mytí.

Rašelinová koupel  je určena pro 10 koupelí. Používá se při problémech s pohybovým aparátem, svalové únavě a při dermatologických obtížích

Sprchový gel s rašelinou je určen jak pro normální tak intimní hygienu, nevysušuje pokožku a zmírňuje projevy podráždění pokožky (po opalování, svědění při ekzémech).

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 29.11.2021
Maximální spokojenost s produkty. Dodání zboží do druhého dne.