Objednávka nad 1000 Kč = doprava zdarma

Masážní mýdlové houby fragrantfinds

6 položek celkem
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Blue Fragrant Finds, 200 g
295 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Dolce Gabbana Light Blue.

Kód: 214
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Golden Balls Fragrant Finds, 200 g
295 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Backham.

Kód: 218
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Innocent Fragrant Finds, 200 g
295 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Gucci - Guilty Pour Homme.

Kód: 216
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Love Fragrant Finds, 200 g
295 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Jessica Parker - Lovely.

Kód: 220
ormani
295 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze obsahuje kvalitní oleje s vůní parfému Armani.

Kód: 211
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - solo, 200 g
295 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Solo.

Kód: 213

Ručně vyráběné masážní mýdlové houby Fragrant jsou oblíbené pro své vůně inspirované nejen přírodou, ale i parfémy světových značek. Jedna strana houby je drsnější a slouží k masáži, zatímco druhá strana houby je jemná a je určena pro každodenní použití. Při každodenním používání vydrží sloužit 8 týdnů. Celkové provedení včetně luxusního balení řadí tento výrobek mezi luxusní kosmetiku a neokoukaný dárek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení