Objednávka nad 1000 Kč = doprava zdarma

Masážní mýdlové houby fragrantfinds

6 položek celkem
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - 4+1, 200 g
249 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze obsahuje kvalitní oleje s vůní parfému Channel n.5. 

Kód: 211
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Golden Balls Fragrant Finds, 200 g
249 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Backham.

Kód: 218
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Innocent Fragrant Finds, 200 g
249 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Gucci - Guilty Pour Homme.

Kód: 216
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Love Fragrant Finds, 200 g
249 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Jessica Parker - Lovely.

Kód: 220
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - Ormani Fragrant Finds, 200 g
249 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Armani.

Kód: 214
Fragrant luxusní masážní mýdlová houba - solo, 200 g
249 Kč

Ručně vyráběná masážní mýdlová houba z jedné strany dokonale myje, z druhé strany masíruje. Kvalitní mýdlová báze je inspirována vůní parfému Solo.

Kód: 213

Ručně vyráběné masážní mýdlové houby Fragrant jsou oblíbené pro své vůně inspirované nejen přírodou, ale i parfémy světových značek. Jedna strana houby je drsnější a slouží k masáži, zatímco druhá strana houby je jemná a je určena pro každodenní použití. Při každodenním používání vydrží sloužit 8 týdnů. Celkové provedení včetně luxusního balení řadí tento výrobek mezi luxusní kosmetiku a neokoukaný dárek.