Objednávka nad 1000 Kč = doprava zdarma

Rašelinové termofory

5 položek celkem
klasik nový
395 Kč

Rašelinový termofor určený k opakovanému prohřívání, dokonale přilne na tělo, jeho použití je jednoduché a bezpečné.

Kód: 15
krční termofor nový
495 Kč

Rašelinový termofor krční určený k opakovanému prohřívání, dokonale přilne na tělo, jeho použití je jednoduché a bezpečné.

Kód: 16
ledvinový termofor nový
495 Kč

Rašelinový termofor ledvinový určený k opakovanému prohřívání, dokonale přilne na tělo a díky úchytnému pásu lze použít i při pohybu. Jeho použití je jednoduché a bezpečné.

Kód: 17
sada 2x termofor koupel litr +
Tip
1 459 Kč

S touto sadou dárkově zabalených výrobků máte k dispozici 5 kusů rašelinových výrobků. Rašelinový krční polštářek Torf Ziegler Rašelinový ledvinový polštářek Torf Ziegler...

Kód: 513
sada 3x termofor koupel gel šampon
Tip
1 970 Kč

S touto sadou dárkově zabalených výrobků máte k dispozici kompletní rašelinovou péči doslova od hlavy až k patě. Rašelinová tepelná láhev Torf Ziegler, 20 x 25 cm Rašelinový...

Kód: 510

Rašelinové termofory Torf Ziegler po nahřátí v mikrovlnné troubě nebo horké vodě vydrží hřát příjemným suchým sálavým teplem až 2 hodiny. Krásně se natvarují na tělo, nikde netlačí, jsou bezpečné, nehrozí protržení a opaření. Lze je opakovaně používat. Skvělý pomocník při bolestech kloubů, zad, krční páteře, ledvin, močového měchýře, menstruačních problémech, bolestech bříška u kojenců, nachlazení, rýma, kašel, zánět průdušek a dalších. Na výběr je ze 3 tvarů a velikostí.