Objednávka nad 1000 Kč = doprava zdarma

Z mrtvého moře

5 položek celkem
Mrtvé moře koupelová sůl Botanico, 200 ml
69 Kč

Sůl z mrtvého moře obsahuje cenné složky jako jsou hořčík, vápník a bromid. Koupel tak na tělo působí zklidňujícím a relaxačním účinkem. Během koupele se roztahují póry pokožky...

Kód: 206
Koupelová pěna Mrtvé moře Botanico, 200 ml
79 Kč

Sůl z mrtvého moře obsahuje cenné složky jako jsou hořčík, vápník a bromid. Koupel tak na tělo působí zklidňujícím a relaxačním účinkem. 

Kód: 73
Mrtvé moře sprchový krém gel Botanico, 200ml
79 Kč

Sůl z mrtvého moře obsahuje cenné složky jako jsou hořčík, vápník a bromid. Sprchový gel pokožku nevysušuje ale naopak hydratuje a regeneruje.

Kód: 72
Mrtvé moře šampon Botanico, 200 ml
79 Kč

Šampon je protizánětlivý, vyživující, regenerační a šetrný k citlivé pokožce. Sůl z mrtvého moře obsahuje cenné složky jako jsou hořčík, vápník a bromid. 

Kód: 70
Koupelový olej  Mrtvé moře Botanico, 200 ml
129 Kč

Koupelový olej se solí z mrtvého moře má detoxikační, regenerační, hojivé a hydratační účinky. Sůl z mrtvého moře obsahuje cenné složky jako jsou hořčík, vápník a bromid, které...

Kód: 74

Kosmetika obsahující sůl z mrtvého moře je vyhledávanou kosmetikou pro své blahodárné účinky na kůži ať už problematickou, ekzematickou nebo citlivou. V této kategorii naleznete výrobky české firmy Botanico, která nabízí kompletní péči ať už v podobě sprchových produktů nebo produktů do vany a těch které se používají pro následné ošetření pokožky.