Objednávka nad 1000 Kč = doprava zdarma

Péče o pleť

5 položek celkem
kazeta 1
Novinka
195 Kč

Balení obsahuje 3 kusy kvalitních mýdel s rašelinou. 3x125g

Kód: 627
houbička nová
195 Kč

Odličovací houbička pleť dokonale vyčistí a odlíčí i voděodolný make up, řašenku, večerní a taneční líčení pouze za pomoci vody bez odličovačů a tamponů.

Kód: 14
kyselina
545 Kč

Český výrobek s koncentraci 5% kyseliny hyaluronové. Oblíbený je i profesionály, pro své výsledky v péči o pleť, které jsou viditelné už po první aplikaci. 

Kód: 258
Kyselina hyaluronová 7%, Natural Oil, 30 ml
Novinka
690 Kč

Český výrobek s nejvyšší možnou koncentraci 7% kyseliny hyaluronové. Je speciálně určena pro ošetření velmi suché a dehydrované pleti. Díky dokonalé vstřebatelnosti ji lze...

Kód: 576
Inca Collagen 30 sáčků
1 360 Kč

30 sáčků bio aktivního mořského kolagenu, který pomáhá při problémech s klouby, s pletí, s vlasy a s nehty.

Kód: 96

V této kategorii jsou zařazeny výrobky, které pleť čistí, pěstí a vyživují. Jedním z nejprodávanějších produktů je odličovací houbička Balneo Trade Cosmetics, která je vyrobena z materiálu, díky kterému se dokonale odlíčíme pouze za pomoci vody. Bez odličovačů, micerálních vod, odličovacích mlék a odličovacích tamponů. V tuto chvíli jistě jásá každý ekologicky zaměřený spotřebitel, protože díky odličovací houbičce nevytváříme odpad zatěžující naši planetu. Ne nepodstatná je i ekonomická stránka věci kdy šetříme nemalé peníze za všechny odličovací produkty. A když připočteme pohodlnost odlíčení a zároveň skvělého pomocníka na cestách, ve fitku či sauně, nezbývá nic jiného než vyzkoušet. 

Po dokonale odlíčené a vyčištěné pleti přichází na řadu výživa a hydratace. Kyselina hyaluronová 5% patří mezi top výrobky mezi kyselinami hyaluronovými, které jsou na našem trhu dostupné. Jedná se o přírodní polysacharid, který vzniká v lidské kůži, aby vázal vodu a hydratoval pokožku. S věkem množství přírodní kyseliny hyaluronové v pokožce klesá a tím dochází k tvorbě vrásek. Pravidelným používáním kyseliny hyaluronové 5% dochází ke snižování hlubokých vrásek a omezení tvorby nových.

Za zmínku stojí i Inca Collagen, který pomůže nejen naší kůži, vlasům a nehtům, ale i kloubům. Jednou ročně bychom si měli dopřát kolagenovou kůru v podobě vy Inca Collagenu my všichni, kterým je přes 30 let.